OZNAČENÍ

TECHNOLOGIE

SILVER LINE

GOLD LINE

BLUE LINE

BLUE LINE PRO

DRILL LINE 

MINI LINE

HSS-XE

Vyrobeno z vysoce legované speciální oceli HSS-XE. Extrémně tvrdé na špičkách zubů (až 68 HRC). Odolnost proti opotřebení a dlouhá životnost.

X X X

ASP

Vyrobeno z práškové oceli ASP. Pro vrtání složitých materiálů jako jsou kolejnice, nerez ocel a exotické slitiny. Pro všechny aplikace s důrazem na vysokou odolnost proti opotřebení a extrémní životností.

X X

Soft-hard

Pouze několik výrobců je schopno vyrobit jádrové vrtáky postupným kalením. U vrtáků Karnasch je to běžné. Jen tak jsou naše vrtáky velice tvrdé na špičkách zubů (až 68 HRC), ale přesto stále pružné.

X X X X

Plně vybrušované

HSS-XE/ASP jádrové vrtáky jsou „plně vybrušované“, CO2 což zvyšuje řezné schopnosti a zároveň redukuje tření. Pro delší životnost.

X X X X

Gold-tech

Gold tech speciální povrchová úprava pro delší životnost.

X

Durablue

Naše nejvyšší řady vrtáků HSS-XE/ASP a spirálové vrtáky jsou vybaveny unikátním patentovaným povlakováním DURABLUE. Extrémní povrchová tvrdost a hladkost umožňují dlouhou životnost i v nepříznivých pracovních podmínkách, např. při vysokých teplotách nebo při vrtání bez chlazení.

X X X

Střídavá geometrie

Střídavá geometrie. HSS-XE/ASP jádrové vrtáky nemají vždy stejnou geometrii zubů. Používáme 5 geometrií optimálně vyhovujících různým průměrům a hloubkám vrtání. Vrtáky mají vždy tu nejlepší geometrii.

X X X X

Geometrie pro Drill line

Spirálové vrtáky (Drill line) Karnasch mají speciální geometrii pro těžké aplikace. Okamžité vystředění, jednoduché vrtání, dlouhá životnost.

X

OZNAČENÍ

TECHNOLOGIE

HARD-LINE

RAIL-LINE

Střídavá geometrie

Karbidové jádrové vrtáky Karnasch jsou vyrobeny se střídavou geometrií zubu. Předřezávací, řeznou a dořezávací. Výsledkem je tiché a jednoduché vrtánía dlouhá životnost vrtáku.

X X

Kuželová spirála

Karbidové jádrové vrtáky (Hard line) Karnasch mají kuželovou spirálu pro: čistý odvod třísky a nejlepší řezné schopnosti i při vrtání složitých materiálů.

X X

Karbidové destičky Sandwik

Karbidové vrtáky Karnasch (Hard line) jsou exkluzivně vybaveny karbidovými destičkami Sandvik. Náš názor je, že pouze ten nejlepší karbid je dostatečně dobrý pro jádrové vrtáky Karnasch.

X X

Sledujte nás

Zavolejte nám
+420 548 531 123

nebo napište zprávu