Co je to keramická ochrana laku? 

Keramická ochrana je chemikálie, která po správné aplikaci na karosérii, vytvoří ochrannou vrstvu, která lak chrání. Přípravek obsahuje vysoké množství čistého oxidu křemičitého, což má za následek dlouhodobou odolnost, extrémní odpuzování vody, nečistot a dokonce chrání i před mechanických poškozením a poškrábáním. 

Proč ji aplikovat?

Aplikací keramické ochrany laku vzniká na laku průhledný a neviditelný povlak, díky kterému je lak zcela chráněn od nepříznivého působení všech vnějších činitelů, jakými je UV záření, posypová sůl, hmyz, lehké škrábance, kyselé deště, kapky od tvrdé vody, polétavá rez, trusy ptáků. Jako vedlejší efekt prohloubí hloubku barvy autolaku.

Díky ochrannému keramickému povlaku není vozidlo potřeba voskovat. Na rozdíl od běžných vosků nelze keramickou ochranu umýt chemickými přípravky. Jediným způsobem, jak lze Ceramic Coating odstranit, je strojní vybroušení. Při správné údržbě vydrží ochrana až 5 let.

Správná aplikace je důležitá, proto doporučujeme přípravek nechat aplikovat odborníkem nebo ve specializovaných servisech.

Podívejte se, jak jsme testovali keramickou ochranu laku.

Sledujte nás

Zavolejte nám
+420 548 531 123

nebo napište zprávu