Ať máte novou motorku nebo zánovního choppera zabarvení výfuku do zlatova nebo modra se nevyhnete. Ale pravidelnou údržbou výfukové svody dostanete do původního stavu.

Bluing Remover je nejlepším řešením k čištění výfuku. Zabarvení výfuku je problém, který trápí většinu motorkářů. Po řadě let zdlouhavých náročných metod s nejistým výsledkem existuje nyní účinný a funkční přípravek Bluing Remover od německé značky Autosol. Tekutá emulze rychle a jednoduše odstraňuje i velmi silné zabarvení.

Emulze Bluing Remover je tekutý přípravek na bázi aktivních chemických přísad a leštících abrazivních částic. Jeho použití je naprosto snadné a účinek velmi rychlý. Podle stupně zapálení od zlaté až po modrou se přípravek buď pouze nanese a nechá samostatně působit nebo se jeho účinnost zvýší mechanicky. 

A jak na čištění výfuku? 

Postup leštění výfukových svodů je následující:

  • Při mírném zapálení se přípravek nanese na materiál.
  • Po chvíli působení se jednoduše setře hadříkem.
  • Doba působení může být až 10 minut.
  • Aplikaci lze opakovat.
  • V případě silnějšího zabarvení svodů lze použít drsnou stranu houbičky na nádobí a jemně mechanicky narušit odstraňovanou vrstvu.

Aby se výfuk ještě víc leskl

Pro dokonalý výsledek a vysoký lesk doporučujeme doleštit vyčištěný povrch pastou Metal polish. Ta navíc v jednom kroku konzervuje a tím svody chrání a prodlužuje účinek Bluing Removeru. Aplikace lze provést pouze ručně nebo vše ještě zrychlit použitím filcového toučku ve vrtačce.

A je výfuk čistý napořád?  

Po nějakém čase se zabarvení svodů znovu objeví. To je dáno tím, že se vlivem vysokých teplot vyplavují na povrch nečistoty obsažené v kovu. Následující čištění je však již jednodušší a rychlejší. 

A můžu tomu věřit? 

Bluing Remover od značky Atosol je v součastnosti nejúčinnějším výrobkem na trhu. Přípravek je prověřený spokojenými zákazníky z Čech i zahraničí.  A jeho obliba mezi motorkáři stále roste. Na nezávislý test se můžete podívat na motorkari.cz.

Výsledek působení Bluing Removeru: 

Podívejte se na video, kde jsme čistili výfukové svody

Sledujte nás

Zavolejte nám
+420 548 531 123

nebo napište zprávu