Nová řada produktů na matné laky a fólie


Nová řada produktů - Na matné laky a fólie

Máte moderní matný lak nebo fólii na motorce, autě nebo například na helmě? Právě pro Vás je určena nová řada prostředků pro mytí, čištění a péči s názvem „ Na matné laky a fólie“ od značky Autosol. Díky ní si matné povrchy ponechávají svůj matný vzhled.  

Maty skupinka

Vlastnosti matných povrchů

Sametově matný lak začíná být v poslední době velmi moderní a sluší všem barvám. Auto či motorku s takovouto povrchovou úpravou jen těžko přehlédnete. Působí dravěji, exklusivněji a je znakem individuality.  Málokdo však při volbě laku přemýšlí o tom, jak se o povrch bude starat a bývá později nemile překvapen. Pravdou je, že u matů to není vůbec jednoduché. Vlastnosti takového povrchu jsou velmi specifické a vyžadují zvláštní péči. Prostředky pro jeho údržbu však do nedávna nebyly běžně dostupným sortimentem. 

Rozdíl mezi lesklým a matným povrchem je dán aplikací laku. Matný efekt je zapříčiněn nepravidelnou strukturou povrchové úpravy a následným specifickým rozptylem světla, který na takovém povrchu vzniká. A právě proto potřebuje jinou péči než ostatní povrchy, pro které je určena většina dostupné auto a moto kosmetiky, jejímž cílem je dodat povrchu co největší lesk. Pokud budou tyto prostředky na matný povrch používány, velmi pravděpodobně dojde k vyleštění povrchu, a mat tak ztratí svoji hlavní přednost.

Nové řešení

Novým řešením na trhu je řada Na matné laky a fólie od značky Autosol, kterou právě v ČR představuje výhradní zástupce společnost Cominvest CZ, s.r.o.
Značka Autosol přijala narůstající poptávku po kosmetice na matné laky a fólie jako výzvu a vyvinula řadu produktů, které jsou určeny výhradně k péči o něj. Nabídka zahrnuje čtyři produkty. Prvním je šampon pro mokré mytí Matt Paint Shampoo. Matt Paint Stain Remover slouží k čištění odolné špíny a mastnoty. Pro ochranu povrchu pak lze volit mezi krátkodobým řešením Matt Paint Express Wax a dlouhodobou ochranou v podobě vosku s nejnovější nano technologií Matt Paint Nano Wax. Všechny výrobky dohromady pak zaručují dokonalou péči o matné povrchy.

Kde je možné produkty koupit

Řada na matné povrchy od Autosol je již v prodeji a výrobky jsou skladem. K dostání jsou v e-shopu výhradního zástupce Autosol pro ČR: www.cominvest.cz nebo u jeho prodejců.

Kde můžete tyto výrobky vidět v akci

Cominvest CZ, s.r.o., nabízí kompletní sortiment výrobků Autosol. V e-shopu najdete širokou nabídku auto a moto kosmetiky, ale i ty, které lze použít v domácnosti, domácí dílně nebo například v různých výrobách. Vše bude možné vidět a vyzkoušet  u příležitosti veletrhu Eurotrans a MSV, na kterém společnost bude vystavovat od 8. – 10.10.2013.

Mat motorka_1

Mat auto_1