Naši dodavatelé


Cominvest CZ, s.r.o., nabízí kvalitní zboží a profesionální služby v oblasti prodeje, servisu a technického poradenství. Můžeme se stát Vaším spolehlivým dodavatelem už jen díky tomu, že máme stálé obchodní partnery - výrobce, jejichž značky zastupujeme výhradně jak na českém trhu, tak i na Slovensku, a jsme s nimi v každodenním úzkém kontaktu.


Logo Mabtools_1_1 keil_logo4 mpslogo_2 44_13

44_6

44_4

zlogo

gedore logo_1_1

AMB logo_1

Logo SIT Tecnospazzole Quadrato  1    kopie_1

 

44_54

44_3

44_55

ai

44_57

44_1

44_7

44_15

cobit logo_1

44_5
LOGO Kopie   Logo FCSRAIL_1

Kliknutím na logo nebo na značku firmy v horní části se můžete v krátkosti seznámit s každým z našich 20 dodavatelů a s jejich výrobky, které nabízíme na českém (i slovenském) trhu. Výrobní programy těchto firem jsou velmi široké. Proto, nenajdete - li požadovaný výrobek v našem internetovém nebo tištěném katalogu, vyžádejte si u nás originál katalogu výrobce.

Všichni naši dodavatelé patří k významným evropským výrobcům profesionálního nářadí, nástrojů a strojů. Jsou to společnosti s mnohaletou tradicí, často stále rodinné podniky. Jedná se o vlastníky certifikátů kvality, technických patentů a z jejich dílen vzešly četné inovativní výrobky pro oblast průmyslu, konstrukcí či stavebnictví. Všichni tito výrobci neustále pracují na modernizaci výroby a zlepšení kvality svých výrobků, dodržují nejmodernější požadavky na technologie, kvalitu pracovního prostředí a v neposlední řadě respektují nejnovějších ekologické normy a předpisy.