Technika podříznutí je díky své důmyslnosti vlastně jednoduchá. Do zadní strany fasádního panelu se pomocí patentovaného systému vyvrtá neprůchozí otvor s rozšířeným dnem. Následně se do otvoru zasune fasádní kotva KEIL.


Ta se v otvoru díky svému tvaru a rozšířenému dnu otvoru spolehlivě upevní, aniž by působila na okolní materiál expanzní sílou. Ke kotvám v panelu se pak připevní nosníky či držáky a panel je možno namontovat přímo na nosnou konstrukci budovy.

Kotvy

Kotvy KEIL připevňují fasádní panely bezpečně a neviditelně k podkladní konstrukci. Naše vysoce kvalitní upevňovací prvky jsou k dispozici v různých provedeních a s odpovídajícími distančními disky.

Vrtací nástroje

 

Charakteristickým rysem vrtacích a podřezávacích nástrojů KEIL je přesná geometrie vytvořených otvorů, minimální doba vrtání a maximální životnost nástroje. Nástroje jsou součástí komplexního systému KEIL pro kotvení s podříznutím, který lze používat pouze jako celek.

Technika vrtání

Všestranné vrtací techniky firmy KEIL zahrnují použití celé řady strojů pro rozmanité aplikace – od ručních vrtaček po průmyslové vrtání a od vrtacích stolů s válečkovými dopravníky až po automatické vyvrtávací systémy.

Montážní pomůcky

Náš sortiment montážních pomůcek značky KEIL nabízí vodítka pro dodržování hloubky, měřicí pomůcky, jako jsou měrky pro kontrolu geometrie vyvrtaných otvorů, šroubováky, momentové klíče, sady nástrojů a další pečlivě vybrané pracovní a strojní doplňky.

Cerifikáty KEIL

 

Kontaktujte nás!

Sledujte nás

Zavolejte nám
+420 548 531 123

nebo napište zprávu