Do konce října získáte DÁREK pastu Metal Polish a dopravu ZDARMA k nákupu nad 3 000 Kč!

V září i říjnu při nákupu nad 3000 Kč dostanete dárek - kultovní pastu na kov Metal Polish od německého výrobce značky Autosol a ušetříte za dopravu.

Pasta Metal Polish na kov je oceněná odborníky i zákazníky. Byla jedním z prvních produktů firmy, její složení, účinek a výborné čistící vlastnosti jsou prověřeny časem. Skvěle funguje na čištění a renovaci kovových předmětů. Ochranný film prodlužuje krásu a životnost exponovaným kovovým povrchům na automobilu, motocyklu, obytném voze nebo lodi. Původní využití pasty bylo právě pro lodní dopravu na čištění a ochranu kovu před agresivním prostředím mořské soli. 

Praktický dárek pasta na kov METAL POLISH

Vlajkový produkt značky Autosol pasta Metal Polish je čistící a leštící pasta na kovy. Pasta je velice účinná při odstranění rzi a špíny a zároveň vyleští povrch do zrcadlového lesku. Pasta Metal Polish skvěle čistí a leští všechny nelakované kovy, ocel, nerez ocel, chrom, měď, mosaz, nikl.

Využijete ji v dílně i domácnosti. Pastou vyčistíte kovové díly na autě, motorce, skútru i jízdním kole nebo elektrokole. Venkovní kovové zábradlí vyčistí a díky ochranému filtru odpuzuje vodu a brání před korozí.

Pasta na kov má certifikaci NSF a proto je možné ji použít v potravinářství a ve výrobních provozech, které manipulují s potravinami. To znamená i v kuchyni na nerezový dřez, zašlé hrnce, kuchyňské baterie.

Pár ukázek síly pasty Metal Polish...

...při čištění zahradní lampy

...při renovaci světla na jízdním kole

....při čištění a leštění převodníku neboli tácu na kole

Brno a Praha

Brno a Praha

Na našich pobočkách v Praze a Brně Vám zboží rádi předvedeme i prodáme.

Sledujte nás

Zavolejte nám
+420 548 531 123

nebo napište zprávu