Chatovací okno

   (01.02.2013)

   Začali jsme testovat službu online chatu na našich stránkách. Již po pár dnech ovšem vidíme potíže s navazováním spojení, zejména na některých prohlížečích. Tyto nestandardní problémy se do budoucna pokusíme vyřešit.

   Rádi bychom nicméně vysvětlili, že pokud během komunikace odejdete z našich stránek, spojení se přeruší. Pokud máte proměnlivou IP adresu, není možné vás zpětně identifikovat ani v případě, že se opět přihlásíte (systém vás vnímá jako nového návštěvníka). Toto se dá vyřešit tím, že se sami ohlásíte. 

   Abychom vám mohli odpovědět, je pochopitelně nutné být u počítače v pravou chvíli. Naši zaměstnanci odbíhají do skladu, vydávají zboží, vyřizují telefonáty. Může trvat pět i déle minut, než na váš dotaz zareagují. Pokud se vám nechce zkoušet štěstí a čekat, vřele doporučujeme připojit k dotazu svůj telefon nebo email. Nahlédneme do historie a ozveme se vám.

   Pochopitelně také můžete kdykoli mezi 7,30 a 16,00 volat na 840 011 777 nebo psát své dotazy na info@cominvest.cz.

   Děkujeme za vaše pochopení a za strpení, zatímco se snažíme vyrovnat s technickými nedokonalostmi, jejichž odstranění musíme přenechat odborníkům.