Novinky sortimentu

(05.06.2013)

Rádi bychom vás informovali o novinkách  v sortimentu Technické kartáče SIT.

Vážení zákazníci,

zasíláme Vám nejnovější informace o technických kartáčích SIT. 

Italská firma SIT je jedním z předních světových výrobců těchto nástrojů a má již ve svém oboru více než 60letou tradici.

1.  V loňském roce započal SIT změny v technickém provedení, designu i označování jednotlivých výrobků. Nejvýraznější změnou je uvedení řady s názvem Industrial. Tato řada je výsledkem mnoha desetiletí zkušeností. Díky neustálému hledání nových materiálů a investování do nejmodernějších výrobních postupů může dnes společnost SIT, a my spolu s ní, dodávat kartáče, které mají až 4x delší životnost a výkonnost oproti kartáčům vyráběných tradičními postupy. Myšlenka nového designu přinesla také změnu v uvádění technických informací na každém kartáči a na nových obalech, které jsou velmi moderní a ekologické. 

1 1024x1024
2.  V návaznosti na výše uvedené změny jsme vytvořili nový ceník platný od 17.6.2013. Ceník vám na vyžádání zašleme v PDF nebo v pracovní verze XLS.Uvedené ceny jsou doporučené prodejní a platí na ně Vaše běžné obchodní podmínky.

Co by vás dále mohlo zajímat?

3.  Jak mnozí víte, celý sortiment SIT je velmi obsáhlý a zahrnuje kartáče ruční, do elektrického a vzduchového nářadí. Své uplatnění nachází i ve všech druzích průmyslu, přičemž v poslední době zaznamenáváme výrazný nárust poptávky kartáčů pro dřevozpracující průmysl. Právě v této, průmyslové, oblasti je zřejmá vysoká kvalita a  technické provedení nástrojů SIT. Nespornou výhodou je i velká ochota výroby tzv. „na zakázku“, kterou jsme pro Vás schopni zajistit. 

4.  Kromě stálého sortimentu hrncových, stopkových, obvodových a ručních kartáčů naleznete v katalogu i nové typy. Například jsou to kartáče pro opracování dřeva, čištění trubek, komínů nebo okapů, kartáče do strojů na výrobu klíčů a zajímavé mohou být i dveřní lišty nebo  smetáky pro domácí i průmyslové použití.

5.  Nepostradatelným pomocníkem prodejce je originální katalog, který obsahuje velké množství názorných fotografií, technických výkresů a samozřejmě tabulky běžných rozměrů s referenčními čísly. Naleznete jej vždy na našich www.cominvest.cz v sekci Digitální katalogy. Stažený katalog si můžete prohlížet offline.

Pokud Vám digitální verze nevyhovuje,  rádi Vám na žádost zašleme nebo dovezeme tištěnou verzi.

SIT ikona publero