O společnosti


Velkoobchod nářadí, nástrojů a strojů již od 1991. 

 

Společnost Cominvest CZ, s.r.o., byla původně založena v roce 1991 Ing. Milanem Zemanem jako rodinná firma specializující se na dovoz brusiva, nástrojů, nářadí a speciálních strojů pro profesionální použití. 

V roce 2001 pak došlo k transformaci na společnost Cominvest CZ, s.r.o.


Letos, kdy slavíme 23 let od svého založení, můžeme již nabídnout bohaté zkušenosti a perfektní znalost profesního prostředí. S tímto pro nás také samozřejmostí dodávat zboží té nejvyšší kvality a poskytovat individuální přístup a řešení šitá na míru každému zákazníkovi zvlášť.

Díky letitým zkušenostem v prodeji speciálních strojů dokážeme okamžitě reagovat i na technicky složité požadavky. Specifická přání našich zákazníků nás neděsí – naopak jsou výzvou, která nás skutečně baví.

Naši stávající zákazníci si vyzkoušeli na „vlastní kůži“, že jsme partnerem, na kterého se mohou spolehnout, a my věříme, že je to důvod, proč jsou mnozí z nich s námi od samého počátku. Věříme, že brzy přesvědčíme také vás…

V současné době zastupujeme 21 předních evropských výrobců jak v České republice, tak na Slovensku. Námi pečlivě vybrané a prověřené výrobky naleznete v široké síti velkoobchodů, maloobchodů či u specializovaných prodejců. Našimi zákazníky jsou kromě obchodů i řemeslné firmy a významné podniky, podílející se na největších stavbách a projektech v ČR.  

Hlavní centrála a sídlo společnosti se nachází v Brně, na Škroupově ulici. Pro komplexní prodejní servis a flexibilní přístup jsou tu pro vás pobočky také v Ostravě, v Praze a další provozovna v Brně. Pokud upřednostňujete nákup zboží z pohodlí domova či kanceláře, můžete využít naše internetové stránky, kde najdete kompletní přehled a popis produktů, jež si můžete obratem objednat v profesionálním e-shopu.

S námi se ve světě plném kotoučů, vrtáků, kolejnic, brusivapilových plátků či fréz zcela jistě neztratíte…

 

 

CERTIFIKÁT PARTNERSTVÍ

Dlouhodobě podporujeme a jsme partnerem projektu TANGUDARUJ HRAČKU  a jsme na to hrdí. 

Připojte se k nám nebo rovnou darujte hračku na  www.daruj-hracku.cz

certifikat pro web_1_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvětšit certifikát