Elektronické katalogy


Vážení zákazníci,

představujeme vám novou službu naší společnosti - katalogy v digitalizované podobě.

Co to znamená a jaké jsou výhody? 

Naše katalogy, leaflety a podobné tiskoviny budou nyní postupně umísťovány na stránky Publero.com, kde jimi můžete listovat podobně, jako listujete papírovým katalogem.

Oproti běžné PDF verzi je takové prohlížení pohodlnější a přehlednější, oproti vytištěné verzi je nesrovnatelně ekologičtější


Na počítači i na tabletu

Katalogy můžete prohlížet z jakéhokoli počítače s přístupem k internetu (PC i Mac).

Je možné si je zobrazit i ve vašem mobilním zařízení, pokud máte nainstalovaný operační systém Android nebo iOS. Doporučujeme zejména pro majitele tabletů. V mobilu s Androidem aplikace funguje, ale na malé obrazovce je hůře čitelná.

Do mobilu/tabletu si můžete katalogy stáhnout poté, co si nainstalujete aplikaci Publero (odkazy k aplikacím ke stažení zde). Pokud si na https://cs.publero.com/ zřídíte účet a naplníte svou knihovnu vybranými dokumenty, můžete si je dále prohlížet v offline verzi, tedy kdykoli a kdekoli!


Jak se k našim digitalizovaný katalogům dostanete?

Umístili jsme odkaz na naši homepage www.cominvest.cz (viz obr. níže). Zavede vás na stránku, kde si vyberete dokument, a ten se vám po kliknutí zobrazí. 

publero postup 1 

Pokud se vám právě teď na naši homepage nechce, jednoduše klikněte sem:)


Jak si v katalozích číst a listovat?

Po kliknutí na katalog se vám zobrazí prostředí readeru (čtečky), viz obrázek dále. Modrou šipkou jsou označeny nástroje, pomocí kterých se můžete v dokumentu orientovat. Stačí si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Publero postup3 

Pokliknutím na katalog se přepnete do zobrazení přes celou obrazovku.  

Čtečka dále nabízí  funkci lupa a mnoho dalších.

Již brzy bude navíc například akční zboží z letáku prolinkováno přímo na položku v e-shopu. tablet 

Všechny naše dokumenty jsou primárně nastavené tak, aby se nedaly stáhnout jako PDF. Stejně tak je u nich zakázán tisk. Pokud máte o takovou formu katalogu zájem, prosím obraťte se na nás. Na základě individuální domluvy vám můžeme zpřístupnit katalog, který se stáhnout/vytisknout dá.

 
Jak si katagy stáhnout do mobilního zařízení a prohlížet v offline verzi?

Stáhněte si jednoduchou aplikaci Publero - k dispozici zde.

Na cs.publero.com si zřídíte účet a katalogy přidáte do Knihovny médií. Potom už si je jednoduše uložíte do paměti zařízení a kdykoli prohlédnete.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat na assist@cominvest.cz nebo volejte 548 539 902.


 

 

 

 

 

   


Jak si katalog stáhnout do PC nebo vytisknout?