Akumulátorová kotoučová pila EHC.150/18V
Akumulátorová kotoučová pila EHC.150/18V
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Akumulátorová kotoučová pila Euroboor EHC.150/18V
S hmotností pouhých 3,26 kg je pila EHC.150/18V lehká a snadno ovladatelná i ve stísněných nebo obtížně přístupných místech a nabízí hloubku řezu až 57 mm. Základová deska s adaptérem pro vodicí lištu zajišťuje rovné a přesné řezy. Třísky odvádějí teplo, jejich zachytávač je bezpečně shromažďuje, a výsledkem je čistší pracovní prostředí a chladnější, bezpečně uchopitelný obrobek. Stroj je dodáván v prémiovém vodotěsném kufru, včetně samostatného pouzdra na kotouče a pilového kotouče TCT o průměru 150 mm (otvor 20 mm, tloušťka 1,8 mm, 48 zubů), připraveného k řezání kovu ihned po vybalení.
Vlastnosti
- Ochrana proti přetížení
- Ochrana proti přehřátí
- Konstantní rychlost
- Nastavitelná rychlost
- Bateriová platforma Makita LXT 18V
- Bezkartáčový motor
- Řezná kapacita 57 mm
| Výkon motoru | 1000 W |
|---|---|
| Napětí | 18 V |
| Otáčky bez zatížení | 1300 - 2800 ot/min |
| Rozměry | 290 x 180 x 250 mm |
| Hmotnost | 3,26 kg |
| Max. hloubka řezu | 57 mm |
| Systém okamžitého zastavení | 0,2 sekund |
| Max. průměr kotouče | 150 mm |
| Vnitřní průměr kotouče | 20 mm |
| Max. tloušťka kotouče | 1,8 mm |













