Magnetická vrtačka na trubky TUBE.30S+
Magnetická vrtačka na trubky TUBE.30S+
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Magnetická vrtačka Euroboor TUBE.30S+
Vrtačka s patentovanou technologií mělkého magnetického pole nabízí neuvěřitelně silný úchop, a to i na oceli tenké pouze 3 mm. Vrtačka se automaticky naklání tak, aby se přizpůsobila jakékoli trubce o průměru 76,2 mm nebo větším. Magnet nevyžaduje elektrickou energii, takže veškerý výkon jde do motoru. To zvyšuje bezpečnost, protože vrtačka se v případě neúmyslného odpojení z napájení neuvolní z obráběného materiálu. Olejem mazaná převodovka a inovativní elektronika snižují riziko poškození stroje, nástroje i obrobku. Když senzor GYRO-TEC detekuje nadměrné vibrace nebo náhlý posun, automaticky stroj vypne. To přispívá k pohodlí uživatele a prodlužuje životnost stroje, zároveň se tím předchází vysokým nákladům na údržbu.
Vlastnosti
- Ochrana proti přepětí
- Ochrana proti kolísání napětí
- Gyro-Tec
- Automatické vypínání
- Olejem mazaná převodovka
- Indikátor opotřebení uhlíků
- Permanentní magnet
| Výkon motoru | 900 W |
|---|---|
| Napětí | 110 - 120 V/60 Hz, 220 - 240 V/50 - 60 Hz |
| Max. průměr vrtání | 30 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 13 mm |
| Otáčky bez zatížení | 775 ot/min |
| Typ upínání | weldon 19 mm |
| Rozměry | 275 x 185 x 326 - 416 mm |
| Hmotnost | 10,3 kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 90 mm |
| Zahlubování | 10 - 35 mm |









