Master 35 - benzínový rázový utahovák a vrtačka pražců
Master 35 - benzínový rázový utahovák a vrtačka pražců
Více
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Michal Garlík Mobil: +420 606 761 432Email: michal.garlik@cominvest.cz
Vynikající rázový mechanismus
Benzínový rázový utahovák pražců Master 35 je špičkový stroj a to především díky vynikajícímu rázovému mechanismu, své variabilnosti a poměru výkon a váha, čímž stále překonavá své konkurenty.
Mechanismus je poháněn vzduchem chlazeným spalovacím motorem. Stroj lze osadit různými typy hlav pro upevnění vrtáků pro vrtání do pražců nebo pro odvrtávání hmoždin.
Variabilita
Master 35 je nejvariabilnější rázový utahovák na trhu. Lze jej využít k povolování a utahování svěrkových a spojkových šroubů a vrtulí, k vrtání dřevěných pražců, k odvrtávání plastových a dřevěných hmoždin, jako ruční i jako pojezdový stroj.
Master 35 vyniká
- multifunčností - 3 možnosti využití: utahování a povolování, vrtání pražců a odvrtávání hmoždin
- velkou silou
- dlouhou životností
- nenáročnou údržbou
- nízkou váhou
- relativně malou hlučností
- eliminovanými vibracemi
- sníženými emisemi a nízkou spotřebou paliva
- 5stupňovou regulací kroutícího momentu
Ukázka vrtačky a utahováku Master 35 s použitím pojezdového vozíku
| Motor | EMAK 065 63,4 ccm² |
|---|---|
| Otáčky | 7 800 ot/min |
| Kroutící moment | 500 - 2500 Nm |
| Rozměry | 600 x 282 x 452 mm |
| Hmotnost | 17,9 Kg |
| Upínání stroje | čtyřhran 1" |
| Výrobce | Airtec International |
| LpA - LwA (dBA): | 101,7 - 114,8 |
| Objem palivové nádoby | 0,8 l |

































