Výhradní zastoupení 20 evropských výrobců

Od  roku 1991 působíme jako dovozce a výhradní zástupce výrobců profesionálního nářadí, nástrojů a  speciálních strojů. V současné době disponujeme 20 výhradními zastoupeními zahraničních výrobců pro Českou i Slovenskou republiku. 

Od stejného roku se také věnujeme  dovozu a prodeji malé kolejové mechanizace, nářadí a nástrojů a zastupujeme přední výrobce v této oblasti. 

Kvalita a zkušenosti

Letité zkušenosti v oboru a kvalitní výrobky našich dodavatelů nám umožňují poskytovat služby na vysoké úrovni. 

Zákazníkům jsou k dispozici dvě prodejní místa a to v Brně a Praze. Ta zároveň slouží jako sběrné místo pro servis, který se nachází v hlavním sídle společnosti v Brně. 

Samozřejmostí je technické poradenství,  zaškolení obsluhy a poprodejní servis. K požadavkům zákazníků přistupujeme  individuálně. Díky přímému kontaktu s výrobcem jsme schopni rychle a pružně reagovat na vaše požadavky.

Působíme po celé České i Slovenské republice.

Co nabízíme

Předvedení stroje přímo u vás

Před zakoupením stroje máte možnost objednat si tzv. předváděčku. Stroje vám budou předvedeny v praxi na vašem pracovišti v běžných pracovních podmínkách. Tato služba je bezplatná i v případě, že stroj nezakoupíte.

Bezplatné zaškolení obsluhy 

Současně s předáním zakoupeného stroje může - na vaše přání - proběhnout bezplatné zaškolení obsluhy. Na vyžádání je školení potvrzeno dokumentem “Protokol o zaškolení obsluhy”.  

Broušení jádrových vrtáků 

Jako přidruženou službu nabízíme našim  zákazníkům broušení jádrových vrtáků.  Platí pouze pro upínání weldon 19 MM.

Půjčení stroje

Proč si stroj půjčit?

  • Práce s profesionální technikou
  • Stále nové stroje
  • Konkrétní vybavení na zadanou zakázku
  • Méně starostí se servisem
  • Žádné výdaje za servisní interval stroje

Sledujte nás

Zavolejte nám
+420 548 531 123

nebo napište zprávu