Aku rázový utahovák Durofix s T rukojetí
Aku rázový utahovák Durofix s T rukojetí
Výkonný rázový utahovák s T držadlem a s bezkartáčovým motorem poháněným 2 x 60V Li-ion akumulátorem. Určen k povolování a utahování matic, vrtulí a šroubů – spolehlivě zvládá i velmi náročné úkoly v železničním terénu. Více
Výrobce: Durofix
Kód produktu: DU RI60180A2-6-P2
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Michal Garlík Mobil: +420 606 761 432Email: michal.garlik@cominvest.cz
Durofix RI60180A2‑6
Velmi silný akumulátorový rázový utahovák s T rukojetí
Popis produktu:
Durofix RI60180A2-6 je výkonný rázový utahovák s T držadlem a s bezkartáčovým motorem poháněným 2 x 60V Li-ion akumulátorem. Určen k povolování a utahování matic, vrtulí a šroubů – spolehlivě zvládá i velmi náročné úkoly v železničním terénu.
Klíčové vlastnosti:
- Maximální kroutící moment až 2175 Nm pro velkou povolovací sílu
- 36 přednastavených stupňů utahovacího momentu s automatickým vypnutím při dosažení požadovaného stupně
- T rukojeť – pro ergonomičtější práci na železnici
- Výstup hřídele čtyřhran ¾”
- Bezkartáčový motor (BLDC) All-In-One – vysoké otáčky, efektivní chlazení, minimální údržba
- Paralelní baterie 2× 60V Li-ion baterie – až o 33 % delší výdrž než 20V baterie se stejnou kapacitou (2.0Ah vs. 6.0Ah)
- 2 LED světla – ideální pro práci ve zhoršených světelných podmínkách
Využití:
- Železniční montáže a údržba
- Utahování a povolování i silně utažených spojů
Parametry
| Motor | Bezkartáčový |
|---|---|
| Napětí | 60 V |
| Otáčky bez zatížení | 1600 ot/min |
| Max. povolovací moment | 2200 Nm |
| Max. utahovací moment | 1450 |
| Utahovací moment(y) | 36 přednastavených stupňů |
| Typ upínání | čtyřhran 3/4" |
| Baterie | 2x 2,5 Ah nebo 4,0 Ah |
| Rozměry | 810 x 300 x 90 mm |
| Hmotnost baterie | 1 kg nebo 1,53 kg |
| Hmotnost bez baterie | 6 kg |
Ke stažení
CZ MANUAL DUROFIX T.pdf
(pdf, 1.3 MB)
















