Elektrohydraulická střihačka oceli IS-16 SMC-E KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli IS-16 SMC-E KRENN
Naše nejoblíbenější střihačky oceli pro stavebnictví.
Velmi lehká a snadno ovladatelná.
Pro rychlé stříhání výztuže a drátěného pletiva.
Střižná kapacita až 16 mm Ø.
Velmi lehká a snadno ovladatelná.
Pro rychlé stříhání výztuže a drátěného pletiva.
Střižná kapacita až 16 mm Ø.
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE217
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | IS 16 SMC-E |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 16 mm |
| Rychlost střihu | 2 s |
| Síla střihu | 7,5 t |
| Rozměry | 414 x 152 x 118 mm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Výkon | 900 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







