Elektrohydraulická střihačka oceli KTR-16 KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli KTR-16 KRENN
Elektrohydraulická střihačka s čelním střihem
Držadlo v zadní části stroje
Vhodná pro stříhání stavební oceli, drátu i pružinové oceli Více
Držadlo v zadní části stroje
Vhodná pro stříhání stavební oceli, drátu i pružinové oceli Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE317
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky KTR-16
- Robustní ocelové tělo
- Lze vybavit speciálními noži pro stříhání pružinové oceli a řetězů
- Střihačka s čelním střihem
- Silná, robustní, bezpečná
- Stříhá vyztuženou ocel až do průměru 16 mm
- Oboustranné vyměnitelné nože
- S pojistným ventilem, který lze ovládat ručně
- Vysoká rychlost střihu - pouze 1,5 s
- sada náhradních nožů - obj. číslo: U1 001
Parametry
| Model | KTR - 16 |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 16 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 1,5 s |
| Síla střihu | 12 t |
| Rozměry | 400 x 120 x 240 mm |
| Hmotnost | 9,1 kg |
| Výkon | 1150 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







