Elektrohydraulická střihačka oceli KTR-19N KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli KTR-19N KRENN
Čepele z ušlechtilé nástrojové oceli se speciální geometrií.
Elektrohydraulická střihačka určená pro stříhání předpjaté oceli.
Výkonný stroj pro nejtěžší aplikace. Více
Elektrohydraulická střihačka určená pro stříhání předpjaté oceli.
Výkonný stroj pro nejtěžší aplikace. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE321
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky KTR-19N
- Nože z ušlechtilé nástrojové oceli se speciální geometrií.
- Pro stříhání předpjatého drátu nebo kotvy EHS do max. průměru 16 mm.
- Robustní ocelové tělo.
- Silná, robustní, bezpečná.
- Kapacita střihu maximálně 19 mm.
- S pojistným ventilem, který lze ovládat ručně.
- Vysoká rychlost střihu.
- Sada náhradních nožů - obj. číslo: U3 301.
Parametry
| Model | KTR - 19N |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 19 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 2,5 s |
| Síla střihu | 25 t |
| Rozměry | 480 x 140 x 235 mm |
| Hmotnost | 15,9 kg |
| Výkon | 1150 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








