Elektrohydraulická střihačka oceli KTR-26 KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli KTR-26 KRENN
Elektrohydraulická střihačka určená pro stříhání ocelových drátů a stavební oceli.
Stroj určení pro náročné aplikace. Více
Stroj určení pro náročné aplikace. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE327
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky KTR-26
- Robustní ocelové tělo.
- Vhodné i pro stříhání stavební oceli.
- Silná, robustní, bezpečná.
- Stříhá vyztuženou ocel až do průměru 26 mm.
- Součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože - jeden pevný a jeden pohyblivý.
- S pojistným ventilem, který lze ovládat ručně.
- Vysoká rychlost střihu.
- Sada náhradních nožů - obj. číslo: U3 013.
Parametry
| Model | KTR-26 |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 26 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 4 s |
| Síla střihu | 32 t |
| Rozměry | 466 x 270 x 160 mm |
| Hmotnost | 15,7 kg |
| Výkon | 1150 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







