Elektrohydraulická střihačka oceli KTR 32N KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli KTR 32N KRENN
Elektrohydraulická střihačka určená pro stříhání ocelových drátů a stavební oceli.
Stroj určení pro velmi náročné aplikace.
Stříhá ocelová pruty až do průměru 32 mm. Více
Stroj určení pro velmi náročné aplikace.
Stříhá ocelová pruty až do průměru 32 mm. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE332
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky KTR-22
- Robustní ocelové tělo.
- Stroj určený pro velmi náročné úkoly.
- Vhodné i pro stříhání stavební oceli.
- Silná, robustní, bezpečná.
- Stříhá vyztuženou ocel až do průměru 32 mm.
- Součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože - jeden pevný a jeden pohyblivý.
- S pojistným ventilem, který lze ovládat ručně.
- Sada náhradních nožů - obj. číslo: U3 015.
Parametry
| Model | KTR 32N |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 32 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Rychlost střihu | 6 s |
| Síla střihu | 46 t |
| Rozměry | 560 x 335 x 180 mm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Výkon | 1150 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








