Elektrohydraulická střihačka oceli OS-13 C KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli OS-13 C KRENN
Velmi lehká střihačka dobře padnoucí do ruky
Vhodná pro stříhání svitků drátu
Vhodná pro stříhání svitků drátu
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE620
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | OS 13 C |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 13 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 2 s |
| Síla střihu | 6 t |
| Rozměry | 362 x 205 x 106 mm |
| Hmotnost | 5,3 kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







