Elektrohydraulická střihačka oceli OS-16 C KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli OS-16 C KRENN
Střihačka pro rychlé a bezproblémové stříhání tyčí a drátu
Lehký přesto neúnavný stroj
Lehký přesto neúnavný stroj
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE625
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | OS 16 C |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 16 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 2,5 s |
| Síla střihu | 8 t |
| Rozměry | 378 x 205 x 108 mm |
| Hmotnost | 5,8 kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








