Elektrohydraulická střihačka oceli OS-19 CN KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli OS-19 CN KRENN
Kompaktní design.
Top ergonomie - vynikající manipulace.
Top ergonomie - vynikající manipulace.
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE631
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | OS 19 CN |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 20 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 2,5 s |
| Síla střihu | 12 t |
| Rozměry | 396 x 112 x 220 mm |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Výkon | 1330 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







