Elektrohydraulická střihačka oceli OS-22 C KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli OS-22 C KRENN
Kompaktní design
Robustní konstrukce
Top ergonomie - vynikající manipulace
Robustní konstrukce
Top ergonomie - vynikající manipulace
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE635
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | OS 22 C |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 22 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 3 s |
| Síla střihu | 16 t |
| Rozměry | 414 x 112 x 238 mm |
| Hmotnost | 13,7 Kg |
| Výkon | 940 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








