Elektrohydraulická střihačka oceli OS-25 CN KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli OS-25 CN KRENN
Střihačka se silným elektrohydraulickým systémem.
Velmi silná a spolehlivá.
Vyznačuje se dlouhou životností.
Velmi silná a spolehlivá.
Vyznačuje se dlouhou životností.
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE641
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | OS 25 CN |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 25 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 3,5 s |
| Síla střihu | 20 t |
| Rozměry | 480 x 138 x 270 mm |
| Hmotnost | 22 kg |
| Výkon | 1430 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








