Elektrohydraulická střihačka oceli OS-32 CN KRENN
Elektrohydraulická střihačka oceli OS-32 CN KRENN
Elektrohydraulická střihačka s největší kapacitou střihu.
Robustní stroj pro nejtěžší aplikace.
Velmi dlouhá životnost stroje.
Vysoký výkon a spolehlivost.
Robustní stroj pro nejtěžší aplikace.
Velmi dlouhá životnost stroje.
Vysoký výkon a spolehlivost.
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE647
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Parametry
| Model | OS 32 CN |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 32 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 7 s |
| Síla střihu | 32,2 |
| Rozměry | 543 x 167,5 x 289 mm |
| Hmotnost | 37,6 kg |
| Výkon | 1430 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








