Elektrohydraulická střihačka ocelových řetězů KTC-26 KRENN
Elektrohydraulická střihačka ocelových řetězů KTC-26 KRENN
Stříhání řetězů do průměru 26 mm (800 N/mm2).
S ochranným zařízením pro bezpečný provoz.
Stříhá řetězy až do třídy kvality č.10, v závislosti na průměru.
Více
S ochranným zařízením pro bezpečný provoz.
Stříhá řetězy až do třídy kvality č.10, v závislosti na průměru.
Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE365
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky ocelových řetězů KTC-26 KRENN
- Robustní ocelové tělo.
- Stroj určený pro velmi náročné úkoly.
- Stříhání řetězů do průměru 26 mm.
- S ochranným zařízením pro bezpečný provoz.
- Stříhá řetězy až do třídy kvality č.10, v závislosti na průměru.
- S pojistným ventilem, který lze ovládat ručně.
- Součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože - jeden pevný,
(Varanta A nebo B dle průměru řetězu) a jeden pohyblivý. - Sada náhradních nožů - obj. číslo: U3 524 - pevný A - pro řetězy do ⌀ 13 mm,
U3 525 - pevný B - pro řetězy od ⌀ 14 mm,
U3 509 - pohyblivý.
Parametry
| Model | KTC - 26 |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 26 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 3 - 4 s |
| Rozměry | 610 x 165 x 240 mm |
| Hmotnost | 24,8 kg |
| Výkon | 1100 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







