Elektrohydraulická střihačka ocelových řetězů KTC-32 KRENN
Elektrohydraulická střihačka ocelových řetězů KTC-32 KRENN
Stříhání řetězů do průměru 32 mm.
S ochranným zařízením pro bezpečný provoz.
Stříhá řetězy až do třídy kvality č.10, v závislosti na průměru. Více
S ochranným zařízením pro bezpečný provoz.
Stříhá řetězy až do třídy kvality č.10, v závislosti na průměru. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE370
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky ocelových řetězů KTC-32 KRENN
- Robustní ocelové tělo.
- Stroj určený pro velmi náročné úkoly.
- Stříhání řetězů do průměru 32 mm.
- S ochranným zařízením pro bezpečný provoz.
- Stříhá řetězy až do třídy kvality č.10, v závislosti na průměru.
- S pojistným ventilem, který lze ovládat ručně.
- Součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože - jeden pevný,
(Varanta A nebo B dle průměru řetězu) a jeden pohyblivý. - Sada náhradních nožů - obj. číslo: U3 512 - pevný A - pro řetězy do ⌀ 24 mm,
U3 510 - pevný B - pro řetězy od ⌀ 25 mm,
U3 511 - pohyblivý.
Parametry
| Model | KTC - 32 |
|---|---|
| Napětí | 230 V, 50/60 Hz |
| Max. kapacita střihu | 32 mm |
| Nože | Výměnné |
| Rychlost střihu | 6 - 7 s |
| Síla střihu | 47 t |
| Rozměry | 700 x 165 x 300 mm |
| Hmotnost | 43 kg |
| Výkon | 1100 W |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







