Pneumatická střihačka oceli ABP - 450 KRENN
Pneumatická střihačka oceli ABP - 450 KRENN
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE ABP 450
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
- Pneumatická střihačka určená pro rychlé stříhání stavební sítí
- Vhodná pro stříkání tenkého vazacího drátu
- Vysoká rychlost střihu
Parametry
| Model | ABP - 450 |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 6 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | 2,1 - 3,5 |
| Rychlost střihu | 1 s |
| Rozměry | 460 x 90 x 210 mm |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Tlak vzduchu | 6 - 10 |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







