Pneumatická střihačka oceli ABP - 600 Krenn
Pneumatická střihačka oceli ABP - 600 Krenn
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE ABP 600
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
- Pneumatická střihačka určená pro rychlé stříhání stavební oceli.
- Velmi vhodná pro stříkání vázacího drátu.
- Pro stříhání svařovaného drátěného pletiva.
- Velmi vhodný pro stříhání balicího drátu na papírech nebo celulózových obalech.
- Možnost dodání také s ochranným zařízením a obouručním ovládáním.
Parametry
| Model | ABP - 600 |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 8 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | 5,9 - 9,7 |
| Rychlost střihu | 1 s |
| Rozměry | 460 x 110 x 230 mm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Tlak vzduchu | 6 - 10 |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







