Pneumatická střihačka oceli KRC 10 KRENN
Pneumatická střihačka oceli KRC 10 KRENN
Lehká ruční pneumatická střihačka ocelových prutů nebo kari sítí do průměru 10 mm. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCEBB 700
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti pneumatické stříhačky KRC 10
- Pneumatická střihačka vhodná pro stříhání drátu a stavební oceli.
- Střižná hlava s jednostranným broušením zajišťtující přesné stříhání stavební oceli.
- Robustní ocelové tělo.
- Velká spolehlivost, dlouhá životnost.
- Jednoduché ovládání.
- Vhodné i pro stříhání stavební oceli.
- Silná, robustní, bezpečná.
- Stříhá vyztuženou ocel až do průměru 10 mm.
- Součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože.
- Sada náhradních nožů - obj. číslo: P7 002.
Parametry
| Model | KRC - 10 |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 10 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | cca. 15,1 |
| Rychlost střihu | 1,5 s |
| Rozměry | 600 x 240 x 250 mm |
| Hmotnost | 8,2 kg |
| Tlak vzduchu | 7,5 - 8,5 bar |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








