Pneumatická střihačka oceli KRC 10 L KRENN
Pneumatická střihačka oceli KRC 10 L KRENN
Lehká ruční pneumatická střihačka ocelových prutů nebo kari sítí do průměru 10 mm
S prodlouženou hlavou Více
S prodlouženou hlavou Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCEBB 710
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti pneumatické stříhačky KRC 10L
- pneumatická střihačka vhodná pro stříhání drátu a stavební oceli
- střižná hlava s jednostranným broušením zajišťtující přesné stříhání stavební oceli
- prodloužená hlava - střihačka vhodná prot použití tam,
kde je z hlediska bezpečnosti nutný větší odstup od stříhaného materiálu - robustní ocelové tělo
- velká spolehlivost, dlouhá životnost
- jednoduché ovládání
- vhodné i pro stříhání stavební oceli
- silná, robustní, bezpečná
- stříhá vyztuženou ocel až do průměru 10 mm
- součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože
- sada náhradních nožů - obj. číslo: P7 002
Parametry
| Model | KRC - 10L |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 10 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | cca. 15 |
| Rychlost střihu | 1,5 s |
| Rozměry | 950 x 240 x 250 mm |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Tlak vzduchu | 7,5 - 8,5 bar |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








