Pneumatická střihačka oceli KRC 12 KRENN
Pneumatická střihačka oceli KRC 12 KRENN
Pneumatická střihačka vhodná pro stříhání stavební oceli, drátu a profilů do maximálního průměru 12 mm. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCEBB 750
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti pneumatické stříhačky KRC 12
- Pneumatická střihačka vhodná pro stříhání drátu a stavební oceli.
- Střižná hlava s jednostranným broušením zajišťtující přesné stříhání stavební oceli.
- Velká spolehlivost, dlouhá životnost.
- Jednoduché ovládání.
- Silná, robustní, bezpečná.
- Stříhá vyztuženou ocel až do průměru 12 mm.
- Součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože.
- Sada náhradních nožů - obj. číslo: P7 002.
Parametry
| Model | KRC - 12 |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 12 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | cca 24 |
| Rychlost střihu | 4 s |
| Rozměry | 600 x 270 x 270 mm |
| Hmotnost | 10 Kg |
| Tlak vzduchu | 7,5 - 8,5 bar |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








