Pneumatická střihačka oceli KRC 12 L HD KRENN
Pneumatická střihačka oceli KRC 12 L HD KRENN
Pneumatická střihačka vhodná pro stříhání stavební oceli, drátu a profilů do max. pr. 12 mm. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: P00283
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti pneumatické stříhačky KRC 12L HD
- pneumatická střihačka vhodná pro stříhání drátu a stavební oceli
- robustní ocelové tělo - vhodná pro ty nejnáročnější aplikace
- lze objednat speciální nože pro stříhání předpjatého lana
- prodloužená hlava - střihačka vhodná pro použití tam,
kde je z hlediska bezpečnosti nutný větší odstup od stříhaného materiálu - velká spolehlivost, dlouhá životnost
- jednoduché ovládání
- silná, robustní, bezpečná
- stříhá vyztuženou ocel až do průměru 12 mm
- součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože
- sada náhradních nožů - obj. číslo: P7 117
Střižný výkon
- Ø 12 mm (980 N / mm2)
- Ø 8 mm (1760 N / mm2)
- Lano do předpajtého betonu Ø 12,5 mm (7 x 4 mm , max. 1760 N / mm2)
Parametry
| Model | KRC - 12L |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 12 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | cca 24 |
| Rychlost střihu | 4 s |
| Rozměry | 950 x 270 x 270 mm |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Tlak vzduchu | 7,5 - 8,5 bar |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








