Pneumatická střihačka oceli KRC 16 KRENN
Pneumatická střihačka oceli KRC 16 KRENN
Robustní pneumatická střihačka vhodná pro stříhání stavební oceli, drátu a profilů do max. pr. 16 mm. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: P00284
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Střižný výkon
Lano do předpajtého betonu Ø 16 mm (7 x 5 mm , max. 1760 N / mm2).
Parametry
| Model | KRC - 16 |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 16 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | 48 l |
| Rychlost střihu | 6 s |
| Rozměry | 950 x 270 x 270 mm |
| Hmotnost | 18 Kg |
| Tlak vzduchu | 7,5 - 8,5 bar |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







