Pneumatická střihačka oceli KRC 8 L Krenn
Pneumatická střihačka oceli KRC 8 L Krenn
Pneumatická střihačka s prodlouženou hlavou je vhodná pro pohodlné stříhání ocelových stavebních sítí ležících na zemi. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCEBB 740
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti pneumatické stříhačky KRC 8L
- pneumatická střihačka vhodná pro stříhání drátu a stavební oceli
- robustní ocelové tělo
- prodloužená hlava - střihačka vhodná prot použití tam,
kde je z hlediska bezpečnosti nutný větší odstup od stříhaného materiálu - velká spolehlivost, dlouhá životnost
- jednoduché ovládání
- vhodné i pro stříhání stavební oceli
- silná, robustní, bezpečná
- stříhá vyztuženou ocel až do průměru 8 mm
- součastí stroje jsou dva vyměnitelné nože
- sada náhradních nožů - obj. číslo: P7 001
Parametry
| Model | KRC - 8L |
|---|---|
| Max. kapacita střihu | 8 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Spotřeba vzduchu | 7 |
| Rychlost střihu | 1 s |
| Rozměry | 950 x 240 x 240 mm |
| Hmotnost | 7,1 kg |
| Tlak vzduchu | 7,5 - 8,5 bar |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







