Pneumatický 1" rázový utahovák AT 38
Pneumatický 1" rázový utahovák AT 38
Vysokovýkonný 1" pneumatický rázový utahovák AT 38 Airtec Více
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP AT38
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Model AT 38
- vysokovýkonný 1" rázový utahovák pro velmi namáhavé práce
- silnější model při zachování příznivé hmotnosti
Parametry
| Celková délka (mm) | 237 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 240 |
| Čtyřhran | 1" |
| Hlučnost dB(A) | 102 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 32 |
| Otáčky | 5100 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 1/2" Gas |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 13 |
| Spotřeba vzduchu | 5 |
| Max. utahovací moment | 2100 |
| Utahovací moment(y) | 350 - 1 500 |
| Hmotnost | 7,1 kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 4 |







