Pneumatický 1" rázový utahovák AT 38 LL
Pneumatický 1" rázový utahovák AT 38 LL
Vysokovýkonný pneumatický 1" rázový utahovák Airtec model AT 38 LL.
Prodloužený čtyřhran na 152 mm. Více
Prodloužený čtyřhran na 152 mm. Více
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP AT38 LL
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Pneumatický 1" rázový utahovák AT 38 LL
- Vysokovýkonný 1" rázový utahovák pro velmi namáhavé práce.
- Prodloužený čtyřhran na 152 mm.
- Silnější model při zachování příznivé hmotnosti.
Parametry
| Celková délka (mm) | 375 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 240 |
| Čtyřhran | 1" |
| Hlučnost dB(A) | 102 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 32 |
| Otáčky | 5100 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 1/2" Gas |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 13 |
| Spotřeba vzduchu | 5 |
| Max. utahovací moment | 2100 |
| Utahovací moment(y) | 350 - 1 500 |
| Hmotnost | 8,2 kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 4 |







