Pneumatický 1" rázový utahovák AT 81D
Pneumatický 1" rázový utahovák AT 81D
Vysoce výkonný pneumatický 1" rázový utahovák s "D" držadlem usnadňující namáhavou práci.
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP AT 81 D
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Parametry
| Celková délka (mm) | 357 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 165 |
| Čtyřhran | 1" |
| Hlučnost dB(A) | 101 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 36 |
| Otáčky | 5300 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 1/2" Gas |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 16 |
| Spotřeba vzduchu | 6 |
| Max. utahovací moment | 3100 |
| Utahovací moment(y) | 600 - 2 300 |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 4 |







