Pneumatický 3/4" rázový utahovák AP 320
Pneumatický 3/4" rázový utahovák AP 320
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Pneumatický rázový utahovák AP 320
Model AP 320 je profi 3/4" rázový utahovák s ergonomickým designem a obalem z ABS plastu zajišťujícím lepší tlumení vibrací a tepelnou izolaci rukojeti.
Výhody:
- vynikající poměr cena/výkon
- velmi ergonomické nářadí
- dvojitý rázový mechanismus kladiva
- otočný přívod vzduchu
- odvod vzduchu přes rukojeť
| Celková délka (mm) | 215 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 230 |
| Čtyřhran | 3/4" |
| Hlučnost dB(A) | 94 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 27 |
| Otáčky | 6000 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 3/8" BSPT |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 13 |
| Spotřeba vzduchu | 4,3 |
| Max. utahovací moment | 1900 |
| Utahovací moment(y) | 271 - 1627 |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 10,2 |








