Pneumatický 3/4" rázový utahovák AP 335
Pneumatický 3/4" rázový utahovák AP 335
Super silný pneumatický rázový utahovák 3/4" AP 335, Airtec
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP 335
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Parametry
| Celková délka (mm) | 235 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 210 |
| Čtyřhran | 3/4" |
| Hlučnost dB(A) | 86 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 32 |
| Otáčky | 5000 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 3/8" BSP |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 10 |
| Spotřeba vzduchu | 3,7 |
| Max. utahovací moment | 2100 |
| Utahovací moment(y) | 270 - 1830 |
| Hmotnost | 3,7 |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 8,5 |









