Pneumatický 3/4" rázový utahovák AT 34
Pneumatický 3/4" rázový utahovák AT 34
Pneumatický rázový utahovák AT 34 Airtec - vysokovýkonný 3/4" rázový utahovák pro velmi namáhavé práce Více
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP AT 34
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Pneumatický rázový utahovák AT 34 Airtec
- vysokovýkonný 3/4" rázový utahovák pro velmi namáhavé práce
- možnost přiobjednát boční rukojeť
Parametry
| Celková délka (mm) | 227 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 240 |
| Čtyřhran | 3/4" |
| Hlučnost dB(A) | 102 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 24 |
| Otáčky | 5300 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 1/2" Gas |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 13 |
| Spotřeba vzduchu | 4,5 |
| Max. utahovací moment | 1450 |
| Utahovací moment(y) | 200 - 1050 |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 4 |







