Pneumatický rázový utahovák model 814D LL
Pneumatický rázový utahovák model 814D LL
Utahovák s 6" prodloužením
Boční výfuk vzduchu pro použití s horizontální rukojetí
Třístupňový regulátor vzduchu v obou směrech otáčení
Dvojčinné tlačítko pro zamezení náhlého spuštění Více
Boční výfuk vzduchu pro použití s horizontální rukojetí
Třístupňový regulátor vzduchu v obou směrech otáčení
Dvojčinné tlačítko pro zamezení náhlého spuštění Více
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP 814 D LL
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Michal Garlík Mobil: +420 606 761 432Email: michal.garlik@cominvest.cz
- Utahovák s 6" prodloužením
- Boční výfuk vzduchu pro použití s horizontální rukojetí
- Třístupňový regulátor vzduchu v obou směrech otáčení
- Dvojčinné tlačítko pro zamezení náhlého spuštění
Parametry
| Celková délka (mm) | 491 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 173 |
| Čtyřhran | 1" |
| Hlučnost dB(A) | 100,6±3 |
| Otáčky | 5000 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 3/8'' BSPT |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 13 |
| Spotřeba vzduchu | 4,6 |
| Max. utahovací moment | 3390 Nm |
| Utahovací moment(y) | 271 - 2983 |
| Hmotnost | 7,4 Kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 14,1 |










