Střihačka AKU KMU-16 ACNL KRENN
Střihačka AKU KMU-16 ACNL KRENN
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE396
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti ruční AKU stříhačky KRENN KPC 12
- Robustní model
- Ke stříhání ocelových drátu, šroubů, výztuže, zámků
- Lze vybavit speciálními noži pro stříhání předpjaté oceli a pružinové oceli
- Výkonný, robustní, bezpečný
- Oboustranné nože
- S pojistným ventilem (lze provozovat bez nářadí)
Parametry
| Motor | 18 V |
|---|---|
| Model | KMU 16 ACNL |
| Napětí | 18 V / 5Ah |
| Max. kapacita střihu | 16 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Rychlost střihu | 4 s |
| Rozměry | 490 x 395 x 135 mm |
| Hmotnost | 7,1 kg , 9 kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








