Střihačka AKU KPC-12 ACNL KRENN
Střihačka AKU KPC-12 ACNL KRENN
Úzká stříhací hlava s čelním střihem
Velký výkon Více
Velký výkon Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE376
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti ruční AKU stříhačky KRENN KPC 12
Mimořádně praktický model - Obzvláště malá a úzká stříhací hlava, ideální pro snadné stříhání kari sítě v blízkosti svařovacích bodů a na těžko přístupných místech.
- Stříhání armováné oceli až do průměru 12 mm
- Stříhací hlava podobná stříhačce šroubů
- Kompaktní, lehký a snadno ovladatelný
- Vyměnitelné čelisti
- Výkonný elektrický motor
Parametry
| Motor | 18 V |
|---|---|
| Model | KPC 12 ACNL |
| Napětí | 18 V / 5Ah |
| Max. kapacita střihu | 12 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Rychlost střihu | 3 s |
| Rozměry | 449 x 317 x 107 mm |
| Hmotnost | 7,1 kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







