Střihačka oceli AKU 13 KRENN
Střihačka oceli AKU 13 KRENN
Nejrychlejší bateriová střihačka ocelových prutů a šroubů do průměru 13 mm Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE430
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti ruční AKU střihačky krenn OS 13
- Doba střihu 2,5 sekundy, nejrychlejší bateriová střihačka ocelových prutů a šroubů do Ø 13 mm
- Lithium-iontová baterie
- Stříhací hlava otočná o 360 °
- Počet střihů na jedno nabití baterie
- pro Ø 10 mm cca. 250 řezů
- pro Ø 13 mm cca 125 řezů - Lehká, snadno ovladatelná a kompaktní
Parametry
| Motor | 18 V |
|---|---|
| Model | OS-13 ACNL |
| Napětí | 18 V / 5Ah |
| Max. kapacita střihu | 13 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Rychlost střihu | 2,5 s |
| Rozměry | 331 x 262 x 99 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná







