Střihačka oceli AKU 16 KRENN
Střihačka oceli AKU 16 KRENN
Nová elektrohydraulická střihačka oceli s mimořádně rychlým střižným výkonem.
Vybaveno nejnovějším bezkartáčovým 18voltovým motorem a lithium-iontovou baterií.
Stříhací hlavu lze otočit o 360 ° pro optimální polohu střihu. Více
Vybaveno nejnovějším bezkartáčovým 18voltovým motorem a lithium-iontovou baterií.
Stříhací hlavu lze otočit o 360 ° pro optimální polohu střihu. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE440
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti ruční AKU stříhačky KRENN OS-16 ACBL
Nová elektrohydraulická střihačka oceli s mimořádně rychlým střižným výkonem. Vybaveno nejnovějším bezkartáčovým 18voltovým motorem a lithium-iontovou baterií.
- Obzvláště rychlý střih, šikovný a robustní design.
- Bezpečné stříhání ocelových tyčí bez jisker.
- Stříhá dráty a výztužnou ocel do Ø 16 mm.
- Střídavý 18voltový motor - běží chladněji a efektivněji pro delší životnost motoru a delší životnost baterie.
- Uhlíkové kartáče není třeba vyměňovat.
- Rychlé a snadné stříhání - doba řezu přibližně 2,8 sekundy.
- Čtyřbřitý oboustranný nůž - ekonomický.
- Stříhací hlavu lze otočit o 360 ° pro optimální polohu střihu.
- Nastavitelný doraz.
- Ergonomická rukojeť s pogumovanou rukojetí pro bezpečnou a pohodlnou práci.
Parametry
| Motor | 18 V , Bezkartáčový |
|---|---|
| Model | OS - 16 ACBL |
| Napětí | 18 V / 5Ah |
| Max. kapacita střihu | 16 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Rychlost střihu | 2,8 s |
| Rozměry | 360 x 275 x 108 mm |
| Hmotnost | 6,5 Kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








