Střihačka oceli AKU 19 KRENN
Střihačka oceli AKU 19 KRENN
Výjimečně rychlý střih, snadná manipulace a robustní design. Nová elektrohydraulická střihačka oceli s extra rychlou kapacitou střihu. Vybaveno nejnovějším 18 V motorem a lithium-iontovou baterií. Střihací hlavu lze otočit o 360 °. Více
Výrobce: KRENN
Kód produktu: OCE455
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Hlavní přednosti stříhačky ocelových prutů Krenn OS 19
- Bezpečné stříhání ocelových tyčí, drátů a výztužné oceli do průměru 20 mm
- Nový vylepšený motor běží chladněji a efektivněji pro delší životnost motoru a lepší životnost baterie
- Výměna uhlíkových kartáčů již není nutná
- Rychlé a snadné stříhání - doba střihu cca. 4,5 sekundy
- Oboustranný čtyřhranné nože - ekonomický
- Stříhací hlava může být otočena o 360 ° pro optimální polohu sřihu
- Plynule nastavitelný doraz pro optimální stříhání pod úhlem 90 °
- Ergonomická pogumovaná rukojeť pro bezpečnou a pohodlnou práci
- Další rukojeť pro ergonomické stříhání
Rozsah dodávky:
18 V lithium-iontová baterie / 5,0 Ah s LED indikátorem stavu nabití
Rychlonabíječka (doba nabíjení baterie 5,0 Ah: přibližně 45 minut)
Přepravní kufr, hydraulický olej, sada šestihranných klíčů (4 x),
otevřený klíč 17-14
Parametry
| Motor | 18 V |
|---|---|
| Model | OS 19 ACBL |
| Napětí | 18 V / 5Ah |
| Max. kapacita střihu | 19 mm |
| Nože | Výměnné , Součástí hlavy |
| Rychlost střihu | 4,5 s |
| Rozměry | 387 x 301 x 132 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná








