Pneumatický 1/2" rázový utahovák AP 457
Pneumatický 1/2" rázový utahovák AP 457
Vysoce výkonný ergonomický a kompaktní pneumatický 1/2" rázový utahovák AP 457 Airtec.
Výrobce: Airtec
Kód produktu: AP 457
Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte formulář
Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Tomáš Hala Mobil: +420 725 569 657Email: tomas.hala@cominvest.cz
Parametry
| Celková délka (mm) | 141 |
|---|---|
| Celková výška (mm) | 180 |
| Čtyřhran | 1/2" |
| Hlučnost dB(A) | 93 |
| Max. průměr šroubů (mm) | 22 |
| Otáčky | 9000 |
| Průměr připojovací hadice (mm) | 1/4"BSPT |
| Průměr vnitřní hadice (mm) | 10 |
| Spotřeba vzduchu | 3,3 |
| Max. utahovací moment | 1356 |
| Utahovací moment(y) | 220 - 600 |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Vibrace | 2,8 |









